Для Вас, батьки

 

👇ДОБРІ ПОРАДИ БАТЬКАМ👨‍👩‍👧‍👦 "ДЕВ’ЯТЬ ПРОСТИХ ПРАВИЛ, ЯКІ ДОПОМОЖУТЬ БАТЬКАМ ПРИВЧИТИ ДИТИНУ ДО ДИСЦИПЛІНИ Й УНИКНУТИ КОНФЛІКТІВ"

✔️Батькам іноді буває достатньо важко привчити дитину до дисципліни. І це дуже їх засмучує. Зрозуміло, усі батьки прагнуть бачити свою дитину радісною й усміхненою, ніхто не хоче засмучувати дітей і доводити їх до сліз. І якщо, привчаючи дитину до дисципліни, прямо говорити їй «ні», це може викликати в неї негативні емоції.




Автор консультації Наталія Полісько🍒


                                                                                
            

                                    5 порад для батьків
1. Прививайте дитині любов до читання
Любов до читання здатне принести величезну користь. Це одна з найважливіших якостей, яку ви можете розвинути у свого малюка для того, щоб він виріс розумним. Читання підсилює жагу до знань. Чим більше малюк дізнається із прочитаного, тим більше йому хочеться дізнатися ще.

2.  Діти наслідують вас
Дайте дитині можливість бачити, що ви здійснюєте обдумані вчинки – діти вчаться, наслідуючи поведінку дорослих. Якщо дитина бачить, що ви читаєте книги, пишете або займаєтесь іншим видом творчості, вона буде наслідувати вас і у процесі цього ставати розумнішою.

3. Обмеження перегляду телевізора
Обмежуйте час, який дитина проводить перед екраном телевізора – дитина взагалі не повинна дивитися телевізор у віці до двох років. Телебачення забирає в дітей час на більш важливі заняття для розвитку мозку, такі як ігри, спілкування та читання книг.

4. Допомагайте малюкові розвивати наполегливість
Наполегливість – це готовність домагатись довгострокових цілей своєю працею, цілеспрямованістю й витримкою. Вважається, що наполегливість відрізняє успішну людину від невдахи та є більш важливою рисою характеру для досягнення успіху, ніж уроджений талант або інтелект. 

5. Хваліть дитину
Хваліть дитину за старанну роботу, а не за те, що вона «розумна». Коли ви хвалите дитину за докладені зусилля, ви допомагаєте їй відчути контроль над власним успіхом. Похвала за прояв інтелекту відбиває в малюка бажання виконувати складні завдання, тому що невдача може не відповідати його оцінці самого себе як розумної людини.













Коментарі

Популярні дописи з цього блогу